Postęp inwestycji

„Domy KatoVice” z lotu ptaka 19 lipca 2021

„Domy KatoVice” z lotu ptaka

Realizacja @DomyKatoVice powoli dobiega końca. Przed nami zostało już tylko kilka miesięcy prac, które z pewnością szybko miną. Znacząca część lokali już jest przygotowana na odbiór przez przyszłych Nabywców. Intensyfikujemy prace wykończeniowe i zewnętrzne związane z zagospodarowaniem terenu.

Zaawansowany postęp prac w Katowicach 15 lipca 2021

Zaawansowany postęp prac w Katowicach

Po dłuższym okresie przerwy w prowadzeniu relacji z inwestycji publikujemy najnowszy raport z zaawansowania prac przy ul. Karola Stabika w Katowicach. Zdecydowana większość lokali mieszkalnych jest już na przedostatnim kroku przed gotowością do odbiorów. W pozostałych trwają ostatnie prace instalacyjne oraz wykonywane są wyprawy tynkarskie ścian i wylewki podłóg.

Domy Katovice w zimowej aurze 15 stycznia 2021

Domy Katovice w zimowej aurze

Kilka dni temu na teren budowy Domów Katovice spadła, długo wyczekiwana przez wielu, gruba warstwa świeżutkiego śnieżnego puchu. Mimo tych prawdziwie zimowych warunków – niskich temperatur i dużej ilości śniegu, nasze ekipy nawet na chwilę nie zwalniają tempa i kontynuują wykonywanie zaplanowanych prac. A wszystko po to, by znów móc pochwalić się kolejnymi postępami na Inwestycji.

Praca na osiedlu wre! 20 listopada 2020

Praca na osiedlu wre!

Kolejne tygodnie na inwestycji „Domy KatoVice” to czas, w którym dużo się dzieje, a efekty dostrzec można gołym okiem każdego dnia.
Generalny Wykonawca ukończył w ostatnim czasie Stany Surowe Otwarte budynków oznaczonych symbolami 4 i 5. Rozpoczęto osadzanie puszek oraz rozprowadzenie instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Wykonywana zostaje również instalacja wodno-kanalizacyjna. Pierwsze lokale zyskują również wyprawę tynkarską ścian i sufitów. Na osiedlu pojawiły się także pierwsze zewnętrzne balustrady balkonowe.

Pierwsze budynki już są! 21 października 2020

Pierwsze budynki już są!

W ostatnich tygodniach na terenie budowy działo się bardzo wiele!

Na budynkach oznaczonych numerami 4 i 5 ukończono murowanie ścian nośnych, a także rozpoczęto murowanie ścian działowych.
Budynek oznaczony numerem 1 zyskał w pełni przygotowane do montażu stropu, ściany nośne parteru.

Na całej inwestycji trwają także prace związane z wykonaniem zbiorników wody opadowej.

Nowoczesne i energooszczędne „Domy KatoVice” już w budowie 18 września 2020

Nowoczesne i energooszczędne „Domy KatoVice” już w budowie

W cichej i zielonej części Katowic – dzielnicy Kostuchna, kilka tygodni temu rozpoczęto realizację inwestycji „Domy KatoVice”.

W ramach prowadzonej inwestycji powstanie kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej - łącznie powstanie 13 lokali mieszkalnych. Każdy z nich posiadał będzie dostęp do prywatnego ogródka oraz miejsca postojowego. Standard budynków ukierunkowany został na maksymalną oszczędność energetyczną – każdy z domów posiadał będzie indywidualny system ogrzewania za pomocą nowoczesnych pomp ciepłych, a dodatkowo wyposażony może zostać w instalację fotowoltaiczną.