Postęp inwestycji
Domy Katovice w zimowej aurze 15 stycznia 2021

Domy Katovice w zimowej aurze

Kilka dni temu na teren budowy Domów Katovice spadła, długo wyczekiwana przez wielu, gruba warstwa świeżutkiego śnieżnego puchu. Mimo tych prawdziwie zimowych warunków – niskich temperatur i dużej ilości śniegu, nasze ekipy nawet na chwilę nie zwalniają tempa i kontynuują wykonywanie zaplanowanych prac. A wszystko po to, by znów móc pochwalić się kolejnymi postępami na Inwestycji.

Oto czego udało nam się dokonać w tym zimowym okresie:

  • Budynki 1A oraz 1B po ukończeniu prac nad płytą fundamentową i budową ścian parteru, zyskały już pierwszy strop i ściany kolejnej kondygnacji.
  • Budynek 2 zyskał ściany, a obecnie wykonywane są na nim prace nad stropem monolitycznym.
  • Na budynku 4 i 5 nadal trwają prace elewacyjne. Jeden z nich ma już ukończone tynki wewnętrzne oraz wylewki cementowe podłóg.

Rozpoczęcie prac związanych ze wznoszeniem budynków 3A i 3B planujemy na przełom stycznia i lutego, co oznacza, że już wkrótce wszystkie budynki będą widoczne gołym okiem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że realizacja robót na naszej Inwestycji idzie zgodnie z planem, ponieważ nie brakuje osób chętnych do zamieszkania w Domach Katovice. Mamy nadzieję, że pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w planowanym terminie i będą mogli cieszyć się nowym domem w tak samo pięknej zimowej aurze, jaka towarzyszy nam w tym roku.