Postęp inwestycji
Pierwsze budynki już są! 21 października 2020

Pierwsze budynki już są!

W ostatnich tygodniach na terenie budowy działo się bardzo wiele!

  • Na budynkach oznaczonych numerami 4 i 5 ukończono murowanie ścian nośnych, a także rozpoczęto murowanie ścian działowych. Pierwsze wydzielone pokoje i łazienki można już zobaczyć na własne oczy. Ponadto ekipy ciesielsko-dekarskie zamontowały konstrukcję drewnianą dachu, ułożono paroizolację i rozpoczęto montaż pokrycia dachowego.
  • Budynek oznaczony numerem 1 zyskał w pełni przygotowane do montażu stropu, ściany nośne parteru.
    Na całej inwestycji trwają także prace związane z wykonaniem zbiorników wody opadowej.

W najbliższych tygodniach planujemy ukończyć dachy, a także zamontować stolarkę okienną budynków 4 i 5. W dalszych tygodniach moce przerobowe skupione zostaną na dalszej realizacji budynku 1, a także rozpoczną się przygotowania do budowy pozostałych lokali mieszkalnych.

Lokal mieszkalny oznaczony symbolem 5A będzie stanowił nasz Dom Pokazowy. Jego celem będzie prezentacja przyszłym mieszkańcom pełnych możliwości wyposażenia budynku.

informuje Prezes Zarządu Adrian Dyduch

W miarę postępu robót rośnie również zainteresowanie ofertą inwestycji „Mieszkania KatoVice”. Gorąco zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony WWW przedsięwzięcia, jak również do szczegółowego zapoznania się z ofertą podczas spotkania na budowie, bądź w naszym Biurze Sprzedaży.